Ogłoszenia – Niedziela w Oktawie Narodzenia Pańskiego – Święto Świętej Rodziny – 2021-12-26

      Możliwość komentowania Ogłoszenia – Niedziela w Oktawie Narodzenia Pańskiego – Święto Świętej Rodziny – 2021-12-26 została wyłączona
  1. 27 grudnia – Święto św. Jana, Apostoła i Ewangelisty. Msze św. o godz. 7.00 i 18.00. Po Mszach św. błogosławieństwo wina ku czci św. Jana.
  1. 28 grudnia – Święto św. Młodzianków, Męczenników.
  1. 1 stycznia – Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki Maryi. Porządek Mszy św. tak jak w niedziele. Jest to również pierwsza sobota miesiąca. Nabożeństwo do Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Pany po Mszy św. o godz. 9.00. Nabożeństwo Fatimskie o godz. 17.00.
  1. Za tydzień pierwsza niedziela miesiąca. Wystawienie Najświętszego Sakramentu po Mszy św. o godz. 9.00.
  1. Zgodnie z zaleceniem Księdza Arcybiskupa, z powodu trwającej pandemii tegoroczna wizyta duszpasterska w tradycyjnej formie w tym roku również się nie odbędzie. Tak jak w roku ubiegłym zapraszamy przedstawicieli Rodzin do kaplicy na Msze święte o godz. 18.00. Porządek spotkań kolędowych z mieszkańcami poszczególnych ulic i bloków jest zamieszczony w gablocie przed kaplicą i na parafialnej stronie internetowej.
  1. Przypominamy, że trwa akcja „Paczuszka dla Maluszka”, organizowana przez Fundację Serce w Sercu. Zbierane są: pieluszki, chusteczki nawilżane, pudry, kremy, szampony, oliwki i ubranka dla potrzebujących dzieci, między innymi uratowanych przed aborcją. Dary prosimy zostawiać pod choinką, na której wiszą papierowe bombki. Można również przelać darowiznę na konto Fundacji. Więcej szczegółów dostępnych jest na papierowych bombkach. Zachęcamy do zabrania ich ze sobą do domu. Akcja trwa do 2 lutego.