Ogłoszenia – 26 Niedziela zwykła – 2021-09-26

      Możliwość komentowania Ogłoszenia – 26 Niedziela zwykła – 2021-09-26 została wyłączona
  1. Obchody liturgiczne w tym tygodniu:
  • 27 września – Wspomnienie św. Wincentego a Paulo, prezbitera
  • 28 września – Święto bł. Michała Sopoćki, Patrona Białegostoku. W tym dniu o godz. 15.00 będzie odmawiana Koronka do Miłosierdzia Bożego przy skrzyżowaniach i na placach Miasta Miłosierdzia. W naszej parafii modlić się będziemy przy Krzyżu misyjnym.
  • 29 września – Święto św. Archaniołów Michała, Gabriela i Rafała
  • 30 września – Wspomnienie św. Hieronima
  • 1 października – Wspomnienie św. Teresy od Dzieciątka Jezus
  • 2 października – Wspomnienie św. Aniołów Stróżów
  1. W tym tygodniu pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca. Nabożeństwa po Mszach św. o godz. 7.00 i 18.00. W piątek wieczorem Litania do Najświętszego Serca Pana Jezusa zostanie odmówiona wspólnie przed rozpoczęciem Mszy św. o godz. 18.00.
  2. Nabożeństwa Różańcowe będą odprawiane w dni powszednie po Mszy św. o godz. 18.00, a w niedziele po Mszy św. o godz. 9.00. Prosimy grupy parafialne o zaangażowanie się w modlitwę różańcową w następujące dni:

poniedziałki – Wspólnota Gloriosa Trinita

środy – Apostolstwo Dobrej Śmierci

czwartki – Wspólnota Modlitewna Matki Bożej Fatimskiej

piątki – Ruch Światło – Życie

Nabożeństwa Różańcowe dla dzieci będą odprawiane od poniedziałku do piątku o godz. 16.30. Na pierwsze nabożeństwo zapraszamy dzieci w poniedziałek 4 października.

  1. W lutym 2023 jest organizowana pielgrzymka do Guadalupe w Meksyku. Szczegóły na stronie naszej parafii i u księdza Adama