Ogłoszenia – 9 Niedziela zwykła – Uroczystość Trójcy Najświętszej – 2021-05-30

      Możliwość komentowania Ogłoszenia – 9 Niedziela zwykła – Uroczystość Trójcy Najświętszej – 2021-05-30 została wyłączona
  1. Obchody liturgiczne w tym tygodniu:

– 31 maja – Święto Nawiedzenia Najświętszej Maryi Panny

– 1 czerwca – Święto Rocznicy Poświęcenia Bazyliki Archikatedralnej w Białymstoku

– 3 czerwca – Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Pańskiej. Główna Msza św. zostanie odprawiona w naszej parafii o godz. 10.00. Po Mszy św. procesja eucharystyczna do parafii Przemienienia Pańskiego. Zachęcamy do licznego udziału w tej Mszy św. i w procesji. Procesja przejdzie ulicami: Nowosielską, Francuską, Ks. Stefana Girstuna i Polową. W naszej kaplicy w tym dniu będzie jeszcze tylko jedna Msza św. o godz. 7.00.

  1. W ciągu oktawy Bożego Ciała w dni powszednie po wieczornej Mszy św. Nieszpory o Najświętszym Sakramencie i procesja eucharystyczna. W niedzielę nabożeństwo czerwcowe i procesja po Mszy św. o godz. 9.00.
  1. W tym tygodniu pierwszy piątek miesiąca. Nabożeństwo do Najświętszego Serca Pana Jezusa po Mszach św. o godz. 7.00 i 18.00.
  1. W tym tygodniu pierwsza sobota miesiąca. Nabożeństwo do Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny po Mszy św. o godz. 7.00. Wieczorem Litania Loretańska zostanie odmówiona wspólnie przed rozpoczęciem Mszy św. o godz. 18.00.
  1. Nabożeństwa czerwcowe będą odprawiane w dni powszednie po Mszy św. o godz. 18.00, a w niedziele po Mszy św. o godz. 9.00.