Ogłoszenia – 5 Niedziela Wielkiego Postu – 2021-03-21

      Możliwość komentowania Ogłoszenia – 5 Niedziela Wielkiego Postu – 2021-03-21 została wyłączona
  1. Rozpoczęliśmy Rekolekcje Wielkopostne. W poniedziałek i wtorek Msze św. o godz. 7.00, 16.30 i 18.00.
  2. Rekolekcji szkolnych w tym roku nie będzie. W najbliższy piątek, 26 marca, zapraszamy dzieci klas I, II i III na Drogę Krzyżową o godz. 16.30, natomiast dzieci i młodzież klas starszych na Mszę św. o godz. 18.00 i nabożeństwo połączone z sakramentem pokuty i pojednania.
  3. 25 marca – Uroczystość Zwiastowania Pańskiego. Msze św. o godz. 7.00, 16.30 i 18.00.
  4. W tym roku nie odbędzie się Droga Krzyżowa ulicami naszej parafii. Zapraszamy na Drogę Krzyżową do kaplicy w piątek o godz. 17.15.
  5. Za tydzień Niedziela Palmowa. Poświęcenie palm na każdej Mszy św.
  6. Odwiedziny chorych odbędą się w Wielki Poniedziałek, 29 marca. Zapisy przyjmujemy w zakrystii i kancelarii.
  7. W tym tygodniu, od czwartku do soboty, w sklepach na terenie naszej parafii będzie się odbywała zbiórka żywności dla najuboższych rodzin. Zakupione produkty będzie można złożyć do oznakowanych pojemników albo dostarczyć do parafii w specjalnych torbach „Samarytankach”, które znajdują się na stoliku za ławkami.
  8. W przyszłą niedzielę przed kaplicą będą zbierane ofiary do puszek na pomoc dla Nikosia Wasilewskiego, rocznego dziecka, które choruje na rdzeniowy zanik mięśni i potrzebuje leku za ponad 9 milionów złotych.