Ogłoszenia – Święto Świętej Rodziny – 2020-12-27

      Możliwość komentowania Ogłoszenia – Święto Świętej Rodziny – 2020-12-27 została wyłączona
 1. 28 grudnia – Święto św. Młodzianków, Męczenników.
 2. 1 stycznia – Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki Maryi. Porządek Mszy św. tak jak w niedziele. Jest to również pierwszy piątek miesiąca. Nabożeństwo do Najświętszego Serca Pana Jezusa po Mszy św. o godz. 9.00.
 3. W tym tygodniu pierwsza sobota miesiąca. Nabożeństwo do Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny po Mszach św. o godz. 7.00 i 18.00.
 4. Za tydzień pierwsza niedziela miesiąca. Wystawienie Najświętszego Sakramentu po Mszy św. o godz. 9.00.
 5. W najbliższą środę, 30 grudnia Mszą św. o godz. 18.00 rozpoczniemy w naszej parafii 33-dniowe rekolekcje przygotowujące do aktu całkowitego oddania się Matce Bożej.
 6. Serdecznie dziękujemy za wszelkie ofiary na budowę kościoła i aktualne potrzeby parafii.
 7. Przypominamy, że zgodnie z zaleceniem Księdza Arcybiskupa, z powodu trwającej pandemii tegoroczna wizyta duszpasterska w tradycyjnej formie się nie odbędzie. Zachęcamy natomiast Parafian do innej formy „kolędy”. Zapraszamy przedstawicieli Rodzin do kaplicy na Mszę świętą o godz. 18.00 według podanego porządku. Pozostałych domowników prosimy o łączenie się poprzez transmisję na parafialnej stronie internetowej.
  Po Mszy świętej, która będzie odprawiona w intencji mieszkańców poszczególnych ulic i bloków, będzie poświęcona woda, którą należy przynieść we własnych naczyniach. Będą rozdawane również teksty obrzędu, który należy przeprowadzić po powrocie do domu. Nasze spotkania będą również okazją do złożenia ofiary na budowę kościoła. Jeśli ktoś życzy sobie, aby ofiarę odnotować w kartotece prosimy o podpisanie koperty.
  Porządek naszych spotkań jest zamieszczony w gablocie oraz na stronie internetowej.