Ogłoszenia – 3 Niedziela Adwentu – 2020-12-13

      Możliwość komentowania Ogłoszenia – 3 Niedziela Adwentu – 2020-12-13 została wyłączona
 1. W przyszłą niedzielę, 20 grudnia o godz. 8.45 Nowenna do św. Rafała Kalinowskiego, a następnie Msza św. składkowa w intencjach przedstawionych w nowennie.
 2. Rekolekcje Adwentowe odbędą się w dniach 20 – 22 grudnia (niedziela, poniedziałek i wtorek).
 3. Odwiedziny chorych odbędą się w środę 23 grudnia o godz. 9.00 i 16.00. Zapisy przyjmujemy w zakrystii.
 4. Zgodnie z zaleceniem Księdza Arcybiskupa, z powodu trwającej pandemii tegoroczna wizyta duszpasterska w tradycyjnej formie się nie odbędzie. Zachęcamy natomiast Parafian do innej formy „kolędy”. Zapraszamy przedstawicieli Rodzin do kaplicy na Mszę świętą o godz. 18.00 według podanego porządku. Pozostałych domowników prosimy o łączenie się poprzez transmisję na parafialnej stronie internetowej.
  Po Mszy świętej, która będzie odprawiona w intencji mieszkańców poszczególnych ulic i bloków, będzie poświęcona woda, którą należy przynieść we własnych naczyniach. Będą rozdawane również teksty obrzędu, który należy przeprowadzić po powrocie do domu. Nasze spotkania będą również okazją do złożenia ofiary na budowę kościoła. Jeśli ktoś życzy sobie, aby ofiarę odnotować w kartotece prosimy o podpisanie koperty.
  Porządek naszych spotkań jest zamieszczony w gablocie oraz na stronie internetowej.
 5. W tym tygodniu w czwartek, piątek i sobotę w sklepach na terenie naszej parafii odbędzie się zbiórka żywności. Robiąc zakupy pamiętajmy o osobach potrzebujących.
 6. Opłatki są rozprowadzane przed ołtarzem. Ofiary za nie złożone są przeznaczone na budowę kościoła.
 7. Serdecznie dziękujemy za wszelkie ofiary na budowę kościoła i aktualne potrzeby parafii.