Ogłoszenia – 29 Niedziela Zwykła – 2020-10-18

      Możliwość komentowania Ogłoszenia – 29 Niedziela Zwykła – 2020-10-18 została wyłączona
 1. W tym tygodniu:
  • 19 października – Wspomnienie bł. Jerzego Popiełuszko
  • 20 października – Wspomnienie św. Jana Kantego
  • 22 października – Wspomnienie św. Jana Pawła II
 2. We wtorek, 20 października o godz. 17.45 Nowenna do św. Rafała Kalinowskiego, a następnie Msza św. składkowa w intencjach przedstawionych w nowennie.
 3. Przyjmujemy na wypominki – modlitwy za naszych zmarłych. Będą one czytane 1 listopada w czasie procesji na cmentarzu o godz. 12.00 oraz 2 listopada w kaplicy o godz. 6.30, 16.00 i 17.30.
 4. W przyszłą niedzielę taca przeznaczona na misje. Natomiast przed kaplicą będą zbierane ofiary do puszek na Caritas Archidiecezjalną.
 5. Według aktualnych zaleceń sanitarnych w naszej kaplicy mogą przebywać jednocześnie 52 osoby. Wszystkich obowiązuje nakaz zakrywania ust i nosa. Prosimy również o odkażanie rąk i zachowanie dystansu.
 6. W związku z ograniczeniami dotyczącymi liczby uczestników zgromadzeń religijnych w tzw. „strefie czerwonej” Ks. Arcybiskup udzielił dyspensy od niedzielnego i świątecznego obowiązku uczestnictwa we Mszy Świętej osobom przebywającym w takiej strefie w okresie jej obowiązywania.
 7. Uczestników Mszy św., którzy chcą skorzystać z możliwości przyjęcia Komunii św. na rękę prosimy, aby ustawiali się jako pierwsi w procesji komunijnej. Z wielkiego szacunku do Najświętszego Sakramentu bardzo ważne jest, aby robić to w sposób prawidłowy. Jeśli ktoś chce skorzystać z tej możliwości i nie jest przekonany, że robi to z należną czcią, prosimy o zgłoszenie się do któregoś z księży.