Ogłoszenia – 3 niedziela Wielkiego Postu – 2020-03-15

      Możliwość komentowania Ogłoszenia – 3 niedziela Wielkiego Postu – 2020-03-15 została wyłączona
 1. Powierzając się Bożej Opatrzności prosimy o pilne przestrzeganie zaleceń Władz Państwowych i Kościelnych.
 2. Zachęcamy do uczestnictwa we mszach św. za pośrednictwem telewizji, radia lub internetu. Msze św. w kaplicy będą odprawiane według zwykłego porządku, ale zapraszamy na nie tylko osoby, które zamówiły daną intencję mszalną.
 3. Codziennie o godz. 20.30 będziemy przed Najświętszym Sakramentem modlić się w intencji chorych i o ustanie epidemii. Prosimy o duchową łączność z nami w tym czasie. Te nabożeństwa będzie można oglądać na stronie internetowej naszej parafii.
 4. Również za pośrednictwem strony internetowej prosimy o wspólną modlitwę w Nabożeństwie Gorzkich Żali w niedzielę po mszy św. o godz. 9.00 oraz w środy i soboty po mszy św. o godz. 18.00 i w Nabożeństwie Drogi Krzyżowej w piątki o godz. 17.15.
 5. 19 marca – Uroczystość św. Józefa Oblubieńca Najświętszej Maryi Panny
 6. 20 marca – o godz. 17.45 Nowenna do św. Rafała Kalinowskiego a następnie msza św. w intencjach przedstawionych w nowennie
 7. W razie jakiejkolwiek potrzeby prosimy o dzwonienie na numer parafialny 731 507 746. W tym trudnym czasie będziemy pełnić całodniowe dyżury według następującego porządku:
  poniedziałek ks. Łukasz
  wtorek ks. proboszcz
  środa ks. Adam
  czwartek ks. Adam
  piątek ks. proboszcz
  sobota ks. Łukasz