Ogłoszenia – 1 Niedziela Adwentu – 2018-12-02

      Możliwość komentowania Ogłoszenia – 1 Niedziela Adwentu – 2018-12-02 została wyłączona
 1. 8 grudnia Uroczystość Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny. Msze św. o godz. 7.00, 16.30 i 18.00. Jest to Dzień Wieczystej Adoracji Najświętszego Sakramentu. Zachęcamy do modlitwy w ciągu dnia przed Najświętszym Sakramentem.
 2. W tym tygodniu pierwszy czwartek miesiąca. Modlimy się o powołania kapłańskie i zakonne. Po wieczornej Mszy św. nabożeństwo Godziny Świętej.
 3. W tym tygodniu pierwszy piątek miesiąca. Nabożeństwo do Najświętszego Serca Pana Jezusa po Mszy św. o godz. 7.00 i 18.00.
 4. Msze św. roratnie będą odprawiane w soboty i niedziele o godz. 7.00 oraz w środy o godz. 18.00. W środy na Msze roratnie przynosimy wszyscy lampiony lub świece. Będą się one paliły przez całą mszę św., warto więc je zabezpieczyć przed kapaniem. W sposób szczególny zapraszamy dzieci i młodzież z wykonanymi przez siebie lampionami.
 5. W przyszłą niedzielę w czasie mszy o godz. 12.30 zostaną poświęcone medaliki dzieciom przygotowującym się do I Komunii świętej.
 6. Rekolekcje Adwentowe odbędą się w dniach 14, 15 i 16 grudnia.
 7. Wizytę duszpasterską rozpoczynamy 29 grudnia. Porządek kolędy znajduje się w gablocie przed kaplicą oraz na stronie internetowej naszej parafii.
 8. Są jeszcze wolne miejsca na pielgrzymkę, która odbędzie się pod koniec marca 2019r. Wszystkich, którzy już zgłosili się i chcą jechać do Ziemi Świętej prosimy o zgłaszanie się do ks. Adama od środy po szczegółowe informacje na temat wyjazdu.
 9. Opłatki będą rozprowadzane od przyszłej niedzieli. Jeżeli są komuś potrzebne już teraz, prosimy przyjść do zakrystii.
 10. Przed kaplicą można nabyć nowy numer pisma „Drogi Miłosierdzia”.
 11. W związku z trwającą w naszej parafii peregrynacją figury Matki Bożej Fatimskiej prosimy o zgłoszenie się mieszkańców ul. Elewatorskiej.