Ogłoszenia – 32 niedziela zwykła – 2017-11-12

      Możliwość komentowania Ogłoszenia – 32 niedziela zwykła – 2017-11-12 została wyłączona
  1. 16 listopada Uroczystość Najświętszej Maryi Panny Ostrobramskiej, Matki Miłosierdzia, Głównej Patronki Archidiecezji Białostockiej.
  2. Wczoraj rozpoczęliśmy Nowennę przed Uroczystością św. Rafała Kalinowskiego. Odmawiana jest przed wieczorną mszą św., a w niedzielę po mszy o godz. 9.00. W przyszły poniedziałek, 20 listopada, w dniu odpustu w naszej parafii o godz. 18.00 zostanie odprawiona msza św. składkowa we wszystkich naszych intencjach zanoszonych za wstawiennictwem świętego Patrona. Intencje te będą odczytane przed mszą odpustową. Zapisać je możemy na specjalnie przygotowanych kartkach leżących na stoliku za ławkami, które w ciągu tygodnia lub w przyszłą niedzielę należy wrzucić do skarbonki ustawionej koło ambony.
  3. Próby chóru parafialnego odbywają się w niedziele po mszy o godz. 11.00. Serdecznie zapraszamy wszystkich chętnych. Nie marnujmy swojego talentu.
  4. W przyszłą niedzielę będziemy gościć w naszej parafii Ks. Piotra Kobeszkę, Dyrektora Ośrodka Terapii Uzależnień „Metanoia” w Czarnej Białostockiej. Będzie on głosił kazania i prosił nas o wsparcie finansowe. Taca przeznaczona na potrzeby wspomnianego ośrodka.
  5. Taca na budowę kościoła i plebanii będzie zbierana w czwartą niedzielę listopada.
  6. Dzisiaj przed kaplicą są zbierane ofiary do puszek na Kościół prześladowany.