Ogłoszenia – 31 niedziela zwykła – 2017-11-05

      Możliwość komentowania Ogłoszenia – 31 niedziela zwykła – 2017-11-05 została wyłączona
  1. 7 listopada w Katedrze białostockiej rozpoczyna się Nowenna Opieki Najświętszej Maryi Panny Ostrobramskiej, Matki Miłosierdzia. Do udziału w nowennie nasza parafia w sposób szczególny jest zaproszona w sobotę, 11 listopada, na godz. 18.00.
  2. 11 listopada Święto Niepodległości. Modlimy się w intencji Ojczyzny.
  3. W sobotę, 11 listopada, rozpoczynamy w naszej parafii Nowennę przed Uroczystością św. Rafała Kalinowskiego. Odbywać się ona będzie w dni powszednie przed wieczorną mszą św., a w niedziele po mszy o godz. 9.00.
  4. W przyszłą niedzielę po mszy o godz. 9.00 odbędzie się spotkanie młodzieży klas VI i VII szkoły podstawowej oraz II i III gimnazjum przygotowujące do sakramentu bierzmowania. Natomiast w czasie mszy o godz. 12.30 zostaną poświęcone książeczki do nabożeństwa dzieciom przygotowującym się do I Komunii świętej.
  5. W przyszłą niedzielę przed kaplicą będą zbierane ofiary do puszek na Kościół prześladowany.
  6. Dzisiaj przed kaplicą można nabyć nowy numer pisma „Drogi Miłosierdzia”.