Ogłoszenia – 25 niedziela zwykła – 2017-09-24

      Możliwość komentowania Ogłoszenia – 25 niedziela zwykła – 2017-09-24 została wyłączona
  1. 28 września Uroczystość bł. Michała Sopoćki, Patrona Białegostoku. Jak co roku w tym dniu odmawiana będzie Koronka do Miłosierdzia Bożego przy skrzyżowaniach i na placach Białegostoku – Miasta Miłosierdzia. W naszej parafii modlić się będziemy przy Krzyżu misyjnym.
  2. 29 września Święto św. Archaniołów Michała, Gabriela i Rafała.
  3. Za tydzień pierwsza niedziela miesiąca. Po Mszy o godz. 9.00 Nabożeństwo Różańcowe. Natomiast o godz. 18.00 zostanie odprawiona Msza św. z modlitwą o uzdrowienie.
  4. Zapraszamy chłopców ze szkoły podstawowej, gimnazjum i starszych do ministrantów. Szczegóły w zakrystii. Dorosłych mężczyzn, którzy chcieli by służyć przy ołtarzu zapraszamy na wieczorne Msze w poniedziałki.
  5. Od połowy października w naszej parafii rozpocznie się Kurs Alfa dla młodzieży. Spotkania będą odbywać się w poniedziałki. Jeśli są osoby, które już przeszły taki kurs, a chciały by pomóc w prowadzeniu Alfy, prosimy o kontakt z ks. Adamem.