Ogłoszenia – 6 Niedziela Wielkanocna – 2017-05-21

      Możliwość komentowania Ogłoszenia – 6 Niedziela Wielkanocna – 2017-05-21 została wyłączona
  • Od piątku rozpoczynamy Nowennę przed Uroczystością Zesłania Ducha Świętego.
  • We wtorek, 23 maja w czasie mszy św. o godz. 18.00, Ks. Biskup Henryk Ciereszko udzieli sakramentu bierzmowania młodzieży z naszej parafii. Jutro w poniedziałek po Mszy wieczornej ostatnie spotkanie klas trzecich przed bierzmowaniem.
  • W przyszłą niedzielę Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego. O godz. 18.00 msza św. z modlitwą o uzdrowienie.
  • Za tydzień w naszej Parafii będziemy gościć Siostry Karmelitanki Dzieciątka Jezus z klasztoru w Siemiatyczach. Siostry podzielą się doświadczeniem odkrywania i przeżywania swego powołania. Przy Klasztorze w Siemiatyczach Siostry prowadzą Warsztaty Terapii Zajęciowej dla dorosłych osób z upośledzeniem umysłowym. Podczas tych zajęć wykonują wraz z podopiecznymi wiele ciekawych materiałów. Będzie je można nabyć na starganie przed kościołem w następną niedzielę. Pieniądze zebrane w ten sposób będą przeznaczone na rozwój Warsztatów.
  • Dzisiaj przed kaplicą są zbierane ofiary do puszek na potrzeby Domowego Hospicjum dla Dzieci.
  • Bardzo serdecznie zapraszamy dzieci i młodzież na tzw. oazy wakacyjne. Podczas wakacji odbędą się dwa turnusy na terenie naszej diecezji. Jeden na początku wakacji drugi od połowy lipca. Oazy wakacyjne to pewien rodzaj rekolekcji. Jest tam czas na modlitwę, konferencje, wspólne zabawy i spędzanie czasu z rówieśnikami. Dzieci i młodzież na oazach jest dobierana wiekiem. Dlatego jest wiele stopni dostosowanych do poziomu uczestników. Koszt oazy to tylko 500zł. Wszelkie informacje i zapisy można uzyskać u Ks. Łukasza i Ks. Adama. Zapisy tylko do końca maja.