Ogłoszenia 5 Niedziela Wielkiego Postu – 2017-04-02

      Możliwość komentowania Ogłoszenia 5 Niedziela Wielkiego Postu – 2017-04-02 została wyłączona
 • 0202Rozpoczęliśmy Rekolekcje Wielkopostne. W poniedziałek i wtorek msze św. o godz. 7.00, 16.30 i 18.00.
 • Rekolekcje dla dzieci odbędą się w poniedziałek, wtorek i środę. Na nabożeństwa o godz. 10.30 zapraszamy dzieci klas IV – VI, a o godz. 12.00 dzieci klas 0 – III.
 • W tym tygodniu pierwszy czwartek miesiąca. Modlimy się o powołania kapłańskie i zakonne.
 • W tym tygodniu pierwszy piątek miesiąca. Nabożeństwa do Najświętszego Serca Pana Jezusa po mszach o godz. 7.00 i 18.00.
 • W sobotę, 8 kwietnia odbędzie się Droga Krzyżowa ulicami naszej parafii. Początek o godz. 16.30 przed kaplicą. W tym tygodniu nie będzie Drogi Krzyżowej w piątek. Nie będzie również Drogi Krzyżowej dla dzieci w czwartek.
 • W przyszłą niedzielę po mszy o godz. 9.00 odbędzie się spotkanie z młodzieżą III klas gimnazjum i z ich rodzicami.
 • W przyszłą niedzielę po mszy o godz 12.30 odbędzie się spotkanie z dziećmi, które chcą brać czynny udział w Białej Procesji.
 • Za tydzień Niedziela Palmowa. Przed każdą mszą św. za dobrowolną ofiarę będzie można nabyć palmę przygotowaną przez Parafialny Oddział Caritas.
 • W tym tygodniu, od czwartku do soboty, w sklepach na terenie naszej parafii będzie się odbywała zbiórka żywności dla najuboższych rodzin. Zakupione produkty będzie można złożyć do oznakowanych pojemników.
 • Od tego roku Nabożeństwo Wilii Paschalnej w naszej parafii będzie się rozpoczynało o godz. 22.00. Więcej informacji na ten temat w ogłoszeniach w przyszłą niedzielę.
 • Odwiedziny chorych odbędą się w Wielki Poniedziałek, 10 kwietnia. Zapisy przyjmujemy w kancelarii.
 • Przed kaplicą można nabyć nowy numer pisma „Drogi Miłosierdzia” oraz świece – paschaliki, które możemy wykorzystać przy odnowieniu przyrzeczeń chrzcielnych w czasie Wigilii Paschalnej.

Komunikaty Kurii:

 • Miejska Droga Krzyżowa pod przewodnictwem Arcybiskupa Edwarda Ozorowskiego odbędzie się w piątek, 7 kwietnia br. i przejdzie ulicami Białegostoku od Katedry do kościoła św. Rocha. Rozpoczęcie o godz. 19.00 przy Katedrze. Tegoroczną Drogę Krzyżową poprowadzą stypendyści Fundacji Dzieło Nowego Tysiąclecia. Zapraszamy do uczestnictwa.
 • Zapraszamy młodych do wspólnego przeżycia XXXII Światowego Dnia Młodzieży w Betanii, który odbędzie się w sobotę, 8 kwietnia br., w Zespole Szkół Katolickich przy ul. Kościelnej 3 w Białymstoku w godzinach 14:00 -19:00. W programie przewidziane są koncerty ewangelizacyjne, świadectwa, modlitwy oraz festiwal palm wielkanocnych. Wydarzenia odbywające się na sali gimnastycznej Zespołu Szkół Katolickich poprzedzi gra miejska, która rozpocznie się o godz. 10:00 w Centrum Wystawienniczo – Konferencyjnym przy ul. Kościelnej 1A. Więcej informacji na stronie internetowej Diecezjalnego Duszpasterstwa Młodzieży Betania.