Ogłoszenia – 2016-10-02 – 27 Niedziela zwykła

      Możliwość komentowania Ogłoszenia – 2016-10-02 – 27 Niedziela zwykła została wyłączona

* W tym tygodniu:
4 października wspomnienie św. Franciszka z Asyżu
5 października wspomnienie św. Faustyny
7 października wspomnienie Najświętszej Maryi Panny Różańcowej

* W tym tygodniu pierwszy czwartek miesiąca. Modlimy się o powołania kapłańskie i zakonne.

* W tym tygodniu pierwszy piątek miesiąca. Nabożeństwo do Najświętszego Serca Pana Jezusa po mszy o godz. 7.00. Wieczorem Litania do Serca Pana Jezusa zostanie odczytana wspólnie tuż przed mszą o godz. 18.00.

* W przyszłą niedzielę po mszy o godz. 9.00 odbędzie się spotkanie młodzieży gimnazjalnej klas 1-3 przygotowujące do sakramentu bierzmowania.

* W przyszłą niedzielę podczas mszy o godz. 12.30 zostaną poświęcone różańce dzieciom przygotowującym się do I Komunii świętej.

* Nabożeństwa Różańcowe są odprawiane w dni powszednie po mszy o godz. 18.00, a w niedziele po mszy o godz. 9.00. Nabożeństwa Różańcowe dla dzieci od poniedziałku do piątku o godz. 16.30.

* Wspólnie z parafią św. Faustyny, 15 października organizujemy jednodniową pielgrzymkę autokarową do sanktuariów Podlasia. W programie Drohiczyn, Leśna Podlaska, Kodeń i Pratulin. Koszt 60zł. Zapisy w kancelarii.

* Z okazji obchodów XVI Dnia Papieskiego młodzież z Fundacji Dzieło Noweg Tysiąclecia serdecznie zaprasza na spotkanie poświęcone osobie św. Jana Pawła H, które odbędzie się w niedzielę, 9 października br., o godz. 17.00 w sali Kina Ton w Białymstoku. W programie pantomima o Bożym Miłosierdziu i montaż słowo-muzyczny.

* Pielgrzymka Seniorów do Sanktuarium Matki Bożej Różanostockiej odbędzie się w sobotę, 8 października br. Modlitewna spotkanie rozpocznie się Mszą św. o godz. 10.00 w Bazylice Różanostockiej. Po Mszy św. będą miały miejsce występy chórów Seniorów, a o godz. 13.30 Nabożeństwo Różańcowe z Aktem Zamierzenia Seniorów Matce Bożej.

* Organizatorzy akcji Szlachetna Paczka i Akademia Przyszłości, których pomysłodawcą jest ks. Jacek Wiosna Stryczek, prezes krakowskiego Stowarzyszenia WIOSNA, poszukają wolontariuszy. Wszyscy, którzy mają serca otwarte na potrzebujące rodziny i dzieci, chcą zdobyć doświadczenie zawodowe i poznać wartościowych ludzi mogą zgłaszać się za pośrednictwem strony www.superw.pl