Ogłoszenia – 2016-09-18 – 25 Niedziela zwykła

      Możliwość komentowania Ogłoszenia – 2016-09-18 – 25 Niedziela zwykła została wyłączona

* W tym tygodniu:
20 IX- wspomnienie św. Andrzeja Kim, kapłana i Towarzyszy, Męczenników
21 IX- święto św. Mateusza, Apostoła i Ewangelisty
23 IX- wspomnienie św. Ojca Pio, kapłana

* Nowenna do św. Rafała Kalinowskiego odbędzie się we wtorek, 20 IX po wieczornej Mszy Świętej.

* Zapraszamy serdecznie na spotkania modlitewne prowadzone przez ks. Adama i wspólnotę Gloriosa Trinita z naszej parafii w każdy poniedziałek bezpośrednio po Mszy św. wieczornej.

* W najbliższy czwartek na Mszę św. o godz. 18:00 zapraszamy ministrantów, uczestników oazy oraz wszystkich młodych naszych parafian. Po Eucharystii spotkanie integracyjne na plebanii.

* Chłopców, którzy chcieliby wstąpić do grona ministrantów zapraszamy na zbiórkę w sobotę o godz. 10:00. Zapraszamy także byłych ministrantów (bez względy na wiek) do powrotu do służby przy Ołtarzu. Ojców zachęcamy do dania przykładu swoim synom.

* W dniach 7-9 października są organizowane wyjazdowe rekolekcje ewangelizacyjne w Hermanówce. Do udziału zapraszamy młodzież, począwszy od I klasy gimnazjum. Szczegółowe informacje i zapisy u ks. Łukasza.

* W następną niedzielę o godz. 18:00 zostanie odprawiona w naszym kościele Msza św. z modlitwą o uzdrowienie. Serdecznie zapraszamy wszystkich do wspólnej modlitwy. Osoby, które zechcą wesprzeć scholę swoim śpiewem lub grą na instrumentach zapraszamy na godz. 17:15 na próbę w kościele.

* Dzisiaj przed kaplicą są zbierane ofiary do puszek na pomoc ofiarom trzęsienia ziemi we Włoszech