Ogłoszenia – 2016-09-11 – 24 Niedziela zwykła

      Możliwość komentowania Ogłoszenia – 2016-09-11 – 24 Niedziela zwykła została wyłączona

* W tym tygodniu: 13 września Wspomnienie św. Jana Chryzostoma, Biskupa i Doktora Kościoła
14 września Święto Podwyższenia Krzyża Świętego
15 września Wspomnienie Najświętszej Maryi Panny Bolesnej
16 września -Wspomnienie św. Korneliusza i Cypriana, Męczenników

* We wtorek, 13 września rozpoczynamy w naszej parafii Czterdziestogodzinne Nabożeństwo. We wtorek, środę i czwartek msze św. o godz. 7.00 i 18.00. Pomiędzy mszami adoracja Najświętszego Sakramentu. Na zakończenie Czterdziestogodzinnego Nabożeństwa, w czwartek po mszy o godz. 18.00 odbędzie się procesja eucharystyczna.

* W przyszłą niedzielę w czasie mszy o godz. 12.30 odbędzie obrzęd poświęcenia tornistrów i przyborów szkolnych dzieciom klas I.

* Zapraszamy serdecznie na spotkanie modlitewne prowadzone przez ks. Adama i wspólnotę Gloriosa Trinita z naszej parafii w każdy poniedziałek bezpośrednio po Mszy św. wieczornej. Charyzmatem wspólnoty jest naśladowanie Trójcy Świętej. Dlatego podczas spotkania będziemy uwielbiać Boga Ojca, który nas stworzył, Syna Bożego, który nas zbawił i Ducha Świętego, który nas uświęca.

* Dzisiaj przed kaplicą są zbierane ofiary do puszek na Katolicki Uniwersytet Lubelski i Centrum Pastoralno Katechetyczne w Białymstoku.

* W przyszłą niedzielę taca na budowę kościoła i plebani.