Kandydaci do bierzmowania 2019/2020

 1. Jeśli zgubiłeś link ‚Dzienniczka kandydata do bierzmowania’ kliknij na ten link i wpisz numer kontaktowy. Otrzymasz smsa z informacją. Jeśli coś nie działa zgłoś się do ks. Adama – telefon na dole.
 2. Zapraszamy uczniów klasy 6 – 7 – 8 SP do rozpoczęcia lub kontynuowania przygotowania się do bierzmowania. Bierzmowanie mogą otrzymać osoby, które są co najmniej w 7 klasie SP.
 3. Jeśli dopiero zaczynasz przygotowanie do bierzmowania lub chcesz kontynuować formację najpierw spotkaj się z księdzem Adamem w kancelarii parafialnej: we środę lub czwartek w godz: 16:00 – 17:30.
 4. Przychodząc na spotkanie trzeba przygotować:
  * Imię i Nazwisko świadka bierzmowania (gdybyś np dziś miał przyjąć sakrament bierzmowania, nie mogą to być rodzice, może to być osoba, która już przyjęła bierzmowanie, jest dla ciebie jakimś wzorem.)
  * Numer telefonu kontaktowego
  * W jakiej jesteś klasie, szkole
  * Adres zamieszkania
  * Imię przyjmowane podczas bierzmowania. Imię twego świętego patrona. Powiedz o nim kilka zdań. Kiedy żył. Co dokonał. Za co jest znany.
  * Akt chrztu, jeśli byleś ochrzczony poza parafia.
  * Kilka zdań dlaczego chcesz mieć bierzmowanie.
  * Jeśli zdałeś egzamin w szkole z katechizmu przynieś zaświadczenie. 
 5. Podczas roku formacyjnego zapraszamy Cię na nabożeństwa i spotkania. Szczegóły po zalogowaniu się do ‚dzienniczka’.
 6. Osoby, które już przeszły 2 lata formacji i wszystko mają zaliczone też są zwolnieni ze spotkań i nabożeństw. Obowiązują ich tylko spowiedzi.
 7. Numer 790-351-333 – tylko do odbieranie i wysyłania smsów.
 8. Jeśli chcesz zadzwonić to na 604 945 678 – numer prywatny ks. Adama.