Kandydaci do bierzmowania 2019/2020

Aktualizacja: 13 X 2019 g. 10:40

 1. Najbliższe spotkanie wszystkich kandydatów odbędzie się w niedzielę 10 XI 2019 po Mszy o 9:00.
 2. Zapraszamy uczniów klasy 6 – 7 – 8 SP do rozpoczęcia lub kontynuowania przygotowania się do bierzmowania. Najbliższe bierzmowanie jest planowane na luty-czerwiec 2020. (Data zostanie podana na początku 2020 roku) Bierzmowanie mogą otrzymać osoby, które są co najmniej w 7 klasie SP.
 3. Jeśli dopiero zaczynasz przygotowanie do bierzmowania lub chcesz kontynuować formację najpierw spotkaj się z księdzem Adamem w kancelarii parafialnej. Najlepiej we środę lub czwartek w godz: 16:00 – 17:30. Dokładne terminy będą aktualizowane na bieżąco – proszę sprawdzać:
  * 15 X (wtorek) po Mszy wieczornej i różańcu ok g. 19:00 w kancelarii (NIESTETY NIE MOGĘ)
  * 16 i 17 (środa-czwartek) X 16:00 – 17:30 w kancelarii oraz po Mszy wieczornej i różańcu ok g. 19:00 w kancelarii
  * 20 X (niedziela) po każdej Mszy w kancelarii. (oprócz wieczornej) 
 4. Przychodząc na spotkanie trzeba przygotować:
  * Imię i Nazwisko świadka bierzmowania (gdybyś np dziś miał przyjąć sakrament bierzmowania, nie mogą to być rodzice, może to być osoba, która już przyjęła bierzmowanie, jest dla ciebie jakimś wzorem.)
  * Numer telefonu kontaktowego
  * W jakiej jesteś klasie, szkole
  * Adres zamieszkania
  * Imię przyjmowane podczas bierzmowania. Imię twego świętego patrona. Powiedz o nim kilka zdań. Kiedy żył. Co dokonał. Za co jest znany.
  * Akt chrztu, jeśli byleś ochrzczony poza parafia.
  * Kilka zdań dlaczego chcesz mieć bierzmowanie.
  * Jeśli zdałeś egzamin w szkole z katechizmu przynieś zaświadczenie. 
  * Otrzymasz od Ks. Adama obrazek do spowiedzi. Wyspowiadaj się przynajmniej 4 razy. Na początku roku szkolnego (IX/X), około Bożego Narodzenia, przed lub po Wielkanocy i na koniec roku szkolnego. Możesz wyspowiadać się więcej i u dowolnego księdza. Pamiętaj, aby przynajmniej 4 razy podczas spowiedzi dać księdzu obrazek, aby go podpisał. Nie musisz chodzić w I piątki do spowiedzi, chyba że masz takie postanowienie. Jest wiele dni w miesiącu, gdzie nie ma kolejek do konfesjonału. Obrazek przy najbliższej okazji pokaż ks. Adamowi.
  * Otrzymasz dostęp do „dzienniczka internetowego” gdzie będą zawarte wszystkie informacje dotyczące bierzmowania.
 5. Podczas roku formacyjnego zapraszamy Cię na nabożeństwa i spotkania. Szczegóły po zalogowaniu się na stronę.
 6. Osoby, które będą systematycznie chodzić na Oazę, scholę, czy jako ministranci są zwolnieni ze spotkań i nabożeństw. Obowiązują ich cztery spowiedzi.
 7. Osoby, które już przeszły 2 lata formacji i wszystko mają zaliczone też są zwolnieni ze spotkań i nabożeństw. Obowiązują ich cztery spowiedzi.
 8. Numer 790-351-333 – to telefon połączony z serwerem. Wysyła hurtowo smsy i odbiera polecenia.
 9. 604 945 678 – numer prywatny ks. Adama. W sprawie przygotowania do bierzmowania najlepiej proszę pisać smsy. Odpowiem jak będę mógł.